VirtualLife.RO

MC.VirtualLife.RO

[RESPINSA]repair

Aici puteti sugera imbunatatiri pentru server.
Nume in joc: Mihnea123
Propunere: sa se adauge /warp repair cu bani. Deoarece nu toti au lvl pentru a repara la warp fierarie :roll: :!: :?
Ce imbunatatire aduce propunerea ta:ar fi mult mai multi playeri atrasi de chestia asta ;) ,intrebati si majoritatea imi vor da dreptate
:P
PRO

Este o idee buna.
Sunt foarte multe metode a repara itemele.

1) 200 vote points -> Ou dragon
2) Cu jobs,faci foarte multi bani,mai ales ca miner. Eu la lvl 50 fac 10k in cateva minute. Si-ti poti cumpara bottle of xp din /shop
3) Oricum unii playeri le mai cer membrilor din STAFF sa le repare itemele.
4) Iti faci o ferma de XP de endermani unde faci foarte repede lvl mare.

Contra
VirTuaL wrote:
Fri Jun 29, 2018 5:57 pm
Sunt foarte multe metode a repara itemele.

1) 200 vote points -> Ou dragon
2) Cu jobs,faci foarte multi bani,mai ales ca miner. Eu la lvl 50 fac 10k in cateva minute. Si-ti poti cumpara bottle of xp din /shop
3) Oricum unii playeri le mai cer membrilor din STAFF sa le repare itemele.
4) Iti faci o ferma de XP de endermani unde faci foarte repede lvl mare.

Contra
pentru cei incepatori? si nu doar,este ok pentru toti,poate ai ceva care nu ai vrea sa se strice... si nu investesti prea mult xp. de ce nu ceva repair?
Părerea mea este că sunt multe moduri de a repara itemele sunt de acord cu xVirtual
+ Că faci foarte repede bani parcă ai fi pe creativ daca joci 1-2zi adică te duci minezi cu bacon 30m și ai deja 200k=(daca ai lvl50 la miner) și cu aia 200k poți cumpăra de pe shop ce vrei nu mai trebuie sa tai lemne sau sa minezi. :mrgreen: [părerea mea]
[contra
]
Parerea mea e ca nu este necesar,daca ai nevoie de experienta poti sa rogi un player sa te duca la spawnerul lui sau sa cumperi sticlute de experienta. [contra]
RESPINS
Dupa cum au zis si ceilalti sunt deja modalitati prin care iti poti repara itemele.Banii se fac prea usor si nu ne dorim ca totu' sa fie "mura-n gura ".