VirtualLife.RO

MC.VirtualLife.RO

[Respinsa]Upgrade la generator pe skyblock

Aici puteti sugera imbunatatiri pentru server.
Nume in joc : GeniusZzz
Propunere : propun sa se dea upgrade la generatorul de pe skyblock deoarece spawneaza doar cobble stone si nimic altceva si e naspa
Cu ce crezi ca ar putea imbunatatii serverul propunerea ta: pai mna e normal sa dea si gold iron etc.. si cred ca daca se va rezolva problema asta ar fi mai multi playeri pe skyblock sau mna..
Nu prea imi place ideea deoarece va schimba de tot farmecul jocului.
Wut ai mai jucat skyblock ? la generator e bug da doar cobble iti faci insula din cobble? nu vei putea sa avansezi la lvl sa fi in top daca da doar cobblestone
Ce avem noi se numeste skyblock simplu, pe scurt nu este buguit da doar cobblestone.Cobble-ul il poti vinde la /is ms daca ai nevoie de bani pentru a cumpara iteme sau ce ai tu nevoie, iar pentru a avansa in level ai /c.
P.S:Poti avansa in level la insula prin a marii platforma sau a construii diferite lucruri pe aceasta.
Din pacate, intr-adevar serverul nu este dezvoltat pe partea de skyblock. Este facut survival, dar am adus si skyblock pentru cei care se mai plictisesc. Dar cum zicea kingboo mai sus, skyblock-ul este unul cât mai basic si o sa ramana asa pentru o perioadă pana o sa ne axam mai mult pe el si o sa începem să lucrăm la el. Deocamdată, prioritatea noastră este partea de survival.

Multumim de propunere!
Deocamdată, cererea v-a fi respinsă.